Oficjalna strona Podlaskiego Związku Koszykówki

facebook twitter flickr digg stumbleupon feed

Komunikat WR 06/15

Szanowni Państwo!
1. Mecze zaległe (nie rozegrane z jakichkolwiek przyczyn) należy rozegrać w terminie do 10.11.2015 r. Przekroczenie tego terminu wiąże się z orzeczeniem walkowera przeciwko winnej drużynie.
2. Wszelkie przełożenia spotkań możliwe są jedynie za zgodą drużyny przeciwnej. Zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie Rozgrywek - zgoda musi być dostarczona do WR na piśmie (może być mail). Przełożenie meczu może nastąpić wyłącznie na wskazany termin - przy czym nie może być od dłuższy niż 7 dni od terminu zapisanego w termiarzu rozgrywek. W przypadku "łamania" tej zasady orzekane będą kary regulaminowe.
3. Protokoły spotkań (w postaci skanów i/lub oryginałów) należy niezwłocznie dostarczać do WR zgodnie z wytycznymi zawartymi w Regulaminie Rozgrywek.
4. Podpisanie umowy szkoleniowej wiążę się z obwarowaniami zawartymi w par. 85 RWS PZKosz (uwaga: pkt. 6 i 7).
Do tej pory trafiła do mnie jedna umowa szkoleniowa klubów łomżyńskich... Co z pozostałymi?!
5. Przypominam o możliwości wzięcia udziału w rogrywkach Pucharu Polski Mężczyzn - jak do tej pory żaden klub nie wyraził zainteresowania. Termin zgłoszeń przedłużono do 30.10.2015 r. Po tym terminie nie będzie już możliwości zgłoszeń.
tel. 515 623 459
lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .
6. Grajmy fair...